صفحه اول   ::    درباره ما   ::    نقشه سایت   ::    تماس با ما   ::

 

تقتاضای حق التدریس

قابل توجه متقاضیان تدریس

در دانشگاه پیام نور تایباد

لطفا جهت ارائه درخواست تدریس در این واحد دانشگاهی مدارک لازم را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

pnuasatid@gmail.com

 با تشکر

......

ادامه ....

 

 


بازدید آقای دکتر اسداللهی از دانشگاه پیام نور تایباد
     

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور تایباد :

بعد از جلسه شورای اداری شهرستان ، نماینده شریف و مردمی این شهرستان جناب آقای دکتر اسداللهی، همراه با مسئولین شهر از قسمتهای مختلف دانشگاه پیام نور تایباد از جمله اداری ، آموزشی ، سالنهای کنفرانس و چند منظوره و آمفی تئاتر ، کلاسهای درس ، کارگاهها ، آزمایشگاهها ،کتابخانه و سلف سرویس دیدن کردند.

آقای بخشنده ریاست دانشگاه ، ضمن تشکر از بودجه250 میلیون تومانی  اختصاص یافته به دانشگاه ، از هزینه شدن آن در جهت فعالیتهای عمرانی اداربی آموزشی و تجهیز کتابخانه خبر دادند.

ایشان همچنین از پروژه های در دست مطالعه مثل سالن ورزشی که مهمترین دغدغه فعلی دانشگاه است و ساختمان آموزشی که در حال احداث است و همچنین پروزه های آینده مثل واحد بین المللی دوغارون ، واحد باخرز ، فاز 1مجتمع فرهنگی و فاز 2 آموزشی خبر داده و مسئله تامین اعتبار و فضای فیزیکی را مهمترین هدف در راستای تحقق این امر عنوان نمودند.

در ادامه آقای دکتر اسداللهی نیز ضمن تشکر از تلاشهای مثبت و ارزنده آقای بخشنده ، از شناخته بودن واحد تایباد در بین دیگر واحدهای پیام نور سخن گفته و اظهار امیدواری کردند که بودجه ای به این واحد به منظور احداث سالن ورزشی و واحد بین المللی دوغارون و باخرز نیز جذب شود.


آخرین ویرایش : 1389/02/16 -- 13:02:51
تعداد بازدید : 1036

 

 
کل کاربران : 1023501
کاربران امروز : 50
بازدید امروز : 51
کاربران دیروز : 127
بازدید دیروز : 127
کاربران آنلاین : 18

 

 

 

   صفحه اول   ::    درباره ما   ::    نقشه سایت   ::    تماس با ما   ::
دانشگاه پیام نور تایباد