صفحه اول   ::    درباره ما   ::    نقشه سایت   ::    تماس با ما   ::

 

 


بازدید آقای دکتر اسداللهی از دانشگاه پیام نور تایباد
     

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور تایباد :

بعد از جلسه شورای اداری شهرستان ، نماینده شریف و مردمی این شهرستان جناب آقای دکتر اسداللهی، همراه با مسئولین شهر از قسمتهای مختلف دانشگاه پیام نور تایباد از جمله اداری ، آموزشی ، سالنهای کنفرانس و چند منظوره و آمفی تئاتر ، کلاسهای درس ، کارگاهها ، آزمایشگاهها ،کتابخانه و سلف سرویس دیدن کردند.

آقای بخشنده ریاست دانشگاه ، ضمن تشکر از بودجه250 میلیون تومانی  اختصاص یافته به دانشگاه ، از هزینه شدن آن در جهت فعالیتهای عمرانی اداربی آموزشی و تجهیز کتابخانه خبر دادند.

ایشان همچنین از پروژه های در دست مطالعه مثل سالن ورزشی که مهمترین دغدغه فعلی دانشگاه است و ساختمان آموزشی که در حال احداث است و همچنین پروزه های آینده مثل واحد بین المللی دوغارون ، واحد باخرز ، فاز 1مجتمع فرهنگی و فاز 2 آموزشی خبر داده و مسئله تامین اعتبار و فضای فیزیکی را مهمترین هدف در راستای تحقق این امر عنوان نمودند.

در ادامه آقای دکتر اسداللهی نیز ضمن تشکر از تلاشهای مثبت و ارزنده آقای بخشنده ، از شناخته بودن واحد تایباد در بین دیگر واحدهای پیام نور سخن گفته و اظهار امیدواری کردند که بودجه ای به این واحد به منظور احداث سالن ورزشی و واحد بین المللی دوغارون و باخرز نیز جذب شود.


آخرین ویرایش : 1389/02/16 -- 13:02:51
تعداد بازدید : 935

 

 
کل کاربران : 981052
کاربران امروز : 125
بازدید امروز : 127
کاربران دیروز : 598
بازدید دیروز : 605
کاربران آنلاین : 56

 

 

 

   صفحه اول   ::    درباره ما   ::    نقشه سایت   ::    تماس با ما   ::
دانشگاه پیام نور تایباد