صفحه اول   ::    درباره ما   ::    نقشه سایت   ::    تماس با ما   ::

 

تقتاضای حق التدریس

قابل توجه متقاضیان تدریس

در دانشگاه پیام نور تایباد

لطفا جهت ارائه درخواست تدریس در این واحد دانشگاهی مدارک لازم را به ایمیل زیر ارسال نمایید.

pnuasatid@gmail.com

 با تشکر

......

ادامه ....

 

 


برگزاری ازمون سراسری در داتشگاه پیام نور تایباد
     

مسئول برگزاری آزمون سراسری سال ۹۴ شهرستان تایباد عنوان کرد: امسال ۱۶۹۶نفر داوطلب داریم که ۸۷۹نفر خانم و ۸۲۷نفر آقا هستند. همچنین نسبت به سال قبل ۲۳۲نفر افت داوطلب را داریم.

به گزارش تایبادخبر، جلسه هماهنگی برگزاری آزمون سراسری شهرستان تایباد درمحل دانشگاه پیام نور تایباد برگزارشد. علی دانشور مسئول برگزاری آزمون سراسری سال ۹۴ شهرستان تایباد در این جلسه عنوان کرد: آزمون سراسری در ۲۱ و ۲۲ خرداد در شهرستان تایباد برگزار خواهدشد. ۱۶۹۶ نفر داوطلب داریم که ۸۷۹نفر خانم و ۸۲۷نفر آقا هستند. که نسبت به سال قبل ۲۳۲نفر افت داوطلب را داریم.trans شهرستان تایباد در کنکورامسال 232 نفر افت داوطلب دارد

وی بااشاره به افزایش داوطلبین گروه هنر عنوان کرد: امسال در گروه علوم ریاضی ۷۲نفر داوطلب، در گروه علوم انسانی ۳۵۴نفر، در گروه هنر ۲۷۹نفر، گروه علوم تجربی ۶۹۱نفر و گروه زبانهای خارجه ۳۰۰نفر داوطلب داریم.

مسئول برگزاری آزمون سراسری در شهرستان تایباد باگله مندی از تاخیر نیروهای انتظامی برای حضور در حوزه امتحانی، خاطرنشان کرد: ما هر ساله این مشکل داریم که نیروی انتظامی یک ربع به هشت در محل برگزاری آزمون حضور پیدا می کنند درصورتیکه ما ۷ و ۱۲ دقیقه درب حوزه آزمون را می بندیم.

وی بااشاره به اینکه سال قبل یکی از خودروهای شخصی جلوی درب دانشگاه پارک شده بود و برای رفت و امد اورژانش به مشکل برخورد کردیم، ادامه داد: توقع داریم راهنمایی رانندگی راس ساعت شش در حوزه برگزاری آزمون حضور داشته باشند تا چنین مشکلاتی اتفاق نیفتد.

دانشور گفت: ما در سنوات قبل خانواده هایی را داشتیم که بعلت اشتباه زدن حوزه امتحانی توسط داوطلب، مجبور شدند از شهرهای دیگر استان مانند چناران به اینجا بیایند و از شب قبل کنکور جلوی درب ورودی دانشگاه چادر بزنند که این موضوع سبب می شود ، نیروهای انتظامی حتی از شب قبل به حوزه امتحانی سر بزنند.

وی اظهارکرد: بهتر است اداره برق شهرستان، قبل از شروع آزمون تمامی سیم کشی ها و فیوزهای برق محل آزمون را تست  و در صورت وجود مشکل برطرف نمایند.

مسئول برگزاری آزمون سراسری در شهرستان تایباد اشاره کرد: ما هر سال در زمان برگزاری کنکور چندین نفر را داریم که دچار ضعف و غش می شوند که اکثرا نیز خانوم هستند پس می طلبد مانند سنوات گذشته، اورژانس و پزشک در محل آزمون حاضرباشند.

علیرضابخشنده ، رئیس دانشگاه پیام نور تایباد در ادامه جلسه عنوان کرد: دانشگاه پیام نورتایباد چندین سال است که آزمون سراسری را بخوبی برگزار می کند. باتوجه به اینکه تعداد داوطلبان امسال کمتر شده است،  روزهای برگزاری آزمون نیز یک روز کمتر و از سه روز به دو روز کاهش یافته است.

وی بااشاره به اینکه تیم اجرایی آزمون مشخص شده است، افزود: بیش از ۱۰۰نفر در بحث برگزاری آزمون در دانشگاه مشغول بکار هستند و اکثرا از دوستان باتجربه آموزش و پرورشی هستند.

وی گفت: ما دو اتاق برای داوطلبینی که در آزمون دچار ضعف می شوند، آماده سازی کردیم. در داخل دانشگاه هم مانند سالهای قبل، فضاهایی را پیش بینی کردیم تا همراهان داوطلبین بتوانند تا پایان آزمون در این مکانها استراحت کنند.


آخرین ویرایش : 1394/03/21 -- 18:00:10
تعداد بازدید : 1349

 

 
کل کاربران : 1023508
کاربران امروز : 57
بازدید امروز : 58
کاربران دیروز : 127
بازدید دیروز : 127
کاربران آنلاین : 25

 

 

 

   صفحه اول   ::    درباره ما   ::    نقشه سایت   ::    تماس با ما   ::
دانشگاه پیام نور تایباد